Certyfikat Google
Wszyscy specjaliści Google Advertising Professional działają niezależnie jako reklamodawcy AdWords,
nie są zatrudnieni ani zatwierdzeni przez Google, nie są także agentami firmy Google. Takie zasady wynikają z polityki Google.
Dlaczego Google ?
Możesz decydować w jakich godzinach i w których województwach emitowana jest Twoja kampania reklamowa.

Twoja reklama będzie widoczna tylko dla tych osób, które szukają takich produktów i usług jakie oferujesz.
Wybrane opinie ...
W efekcie ruch na naszej stronie w krótkim czasie wzrósł kilkakrotnie. Przełożyło się to na liczbę pozyskiwanych klientów oraz skuteczność realizacji zleceń. Bardzo zadowoleni jesteśmy szczególnie z stosunkowo niskich kosztów, przy jakich udało się osiągnąć te cele.
Marcin Raczak
Axell Polska 2004 sp.z o.o.
Takie sĄ fakty ...
Google to najpopularniejsza wyszukiwarka ... Jak pokazują badania wyszukiwarka Google jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce (udział w rynku to ponad 90%). Dla porównania, to samo badanie wskazuje, że wykorzystanie Wp.pl kształtuje się na poziomie powyżej 2% a Onet.pl na poziomie nieco poniżej 2%.
Źródło: Gemius SA, gemiusTraffic www.ranking.pl

Zacznij reklamować się w Google, to obecnie najszybszy
i najtańszy sposób na znalezienie nowych klientów.

Tysiące osób korzysta z wyszukiwarki Google w poszukiwaniu tego, co oferujesz. Dlaczego nie wykorzystać tej możliwości? Zdecyduj się na reklamę w Google a my zajmiemy się wszystkim od początku do końca.

Nie musisz mieć dużego budżetu reklamowego, by wyświetlać reklamy swojej firmy w Google i zdobywać nowych klientów. Nie musisz znać tych wszystkich "mądrych" terminów, używanych przez innych, jak: SEM, SEO, PPC, CTR czy CPC. Musisz jedynie chcieć reklamować się, my zajmiemy się resztą koniecznych działań. Przekonaj się o tym już dziś.

Promujemy firmy w internecie, kierujemy klientów
wprost do Twojej witryny www.

Pomożemy Ci dotrzeć do nowych odbiorców Twoich produktów lub usług, poprawimy wizerunek marki, zwiększymy sprzedaż lub po prostu efektywnie zaczniemy reklamować Twoje produkty i usługi w internecie, wykorzystując narzędzia dostarczane przez Google. Jesteśmy po to, by pracować razem z Tobą i dla Ciebie. Nie czekaj. Twoja konkurencja już się reklamuje i czerpie z tego korzyści.

W obecnych czasach, gdy reklama jest nieodzownym elementem istnienia na rynku każdej firmy, ty również powinieneś skorzystać z możliwości jakie daje internet. Szacuje się, że ponad 80 % użytkowników internetu trafia na firmowe strony www poprzez linki w wyszukiwarce. Obliczono również, że przeciętny internauta codziennie szuka czegoś w Google.

"Ale ja się nie znam na reklamie w Google ..."

Nie musisz się znać na zasadach reklamy w internecie, nie musisz się znać na tworzeniu boksów reklamowych, nie musisz się również znać na zarządzaniu i prowadzeniu kampanii reklamowej. Nie musisz mieć nawet dużego budżetu reklamowego, by wyświetlać reklamy swojej firmy w Google i zdobywać nowych klientów. Musisz jedynie chcieć reklamować się, my zajmiemy się resztą wymaganych działań. Przekonaj się o tym już dziś.

Od początku do końca ... z sukcesem.

Oferujemy pełną obsługę firm w zakresie reklamy w wyszukiwarce Google. Poprowadzimy Twoją kampanię reklamową od etapu analizy i oceny wymaganych działań promocyjnych poprzez uruchomienie kampanii aż do zakończenia jej i dostarczenia Ci raportów skuteczności.

Prowadzone przez nas kampanie reklamowe to kompleksowa oferta w zakresie promowania marki, towarów i usług na stronach polskich i światowych stronach wyszukiwarki Google. Na usługę składa się: opracowanie założeń kampanii, copywriting, konfiguracja, uruchomienie, bieżąca optymalizacja i raportowanie wyników.


Nadal nie jesteś pewny ? Damy ci 250zł *
na reklamę w Google! Chwytaj okazję.

reklama w google

Wiemy, że reklama zwykle kojarzy się z wyrzuconymi pieniędzmi dlatego mamy dla Ciebie propozycję. Skorzystaj z naszej promocji i zgłoś się do nas z informacją, że chcesz po prostu spróbować tej formy reklamy. Proponujemy Ci założenie kampanii reklamowej - testowej o wartości 250 zł *. Uruchomimy dla Ciebie linki sponsorowane z budżetem 250 zł do wykorzystania, a ty płacisz jedynie 150 zł netto za założenie / uruchomienie kampanii.

Nie wiesz jak wykorzystać te 250 zł ? Nie martw się, zajmiemy się Twoją kampanią od początku do końca. Musisz tylko chcieć reklamować się, spróbuj bo warto. Powiedz nam o tym, my zajmiemy się resztą.

Kliknij TUTAJ i złóż zamówienie, ilość kuponów ograniczona.


Owszem w całej tej promocji kryje się pewien haczyk. Ryzykujesz mianowicie tym, że zwiększy się zainteresowanie Twoją ofertą produktów i usług. Można też powiedzieć inaczej, ryzykujesz tym, że zaczniesz więcej sprzedawać, ale mamy nadzieję, że o to Ci właśnie chodzi.

* Ilość kuponów ograniczona

Warunki promocji: Akcja promocyjna dotyczy tylko firm, które nie korzystały u nas z kuponów Google do tej pory lub które nie prowadzą u nas kampanii reklamowej w Google. Promocja nie uwzględnia zasilenia konta za pomocą jakichkolwiek innych kuponów promocyjnych. Promocja ma zastosowanie tylko dla nowych klientów. Pamiętaj, że skorzystanie z oferty promocyjnej nie zobowiązuje Cię do kontynuowania kampanii po jej zakończeniu.

Trzy proste kroki, aby zaistnieć szybko i skutecznie w Google.

1. Decydujesz się na kampanię reklamową, następnie:
A.
wybierasz odpowiedni pakiet reklamowy, [ pakiety reklamowe >>> ],
B. wybierasz odpowiednią promocję, [ zasady promocji >>> ].

2. Składasz zamówienie, otrzymujesz fakturę proforma i dokonujesz przedpłaty. [ formularz zamówienia >>> ]

3. Uruchamiamy dla Ciebie kampanię reklamową zgodnie z Twoim zamówieniem oraz uzupełniamy ją o niezbędne dane przy użyciu dodatkowych narzędzi dostarczanych nam przez firmę Google. Nadzorujemy ją, aktualizujemy i optymalizujemy parametry w trakcie jej trwania.

Po zakończeniu kampanii otrzymujesz raport z jej przebiegu, skuteczności słów kluczowych, ilości wyświetleń reklamy i wizyt w Twoim serwisie internetowym.

STRONYWWWOpole
Reklama w sieci to nie wszystko, co możesz zrobić by pozyskać Klientów. Równie ważnym jest, by Twój serwis www był niebanalny i ciekawy. Odwiedź StudioGrafiki.com :strony www, to nasza oferta, przygotujemy Ci atrakcyjny graficznie serwis www oraz spójne materiały do druku.


Copyright © 2021  AtmaNet   Wszelkie prawa zastrzeżone
Skuteczne kampanie reklamowe w Google